Pon - Pią 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00
08-430 Żelechów
ul. Piłsudskiego 8

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby czołowych producentów pokryć dachowych i materiałów budowlanych:


Okna:

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.


Systemy rynnowe:

W ofercie firmy Das Dach znajdą Państwo rynny plastikowe. Oferujemy systemy półokrągłe i inne. Nasze produkty to najwyższa jakość na rynku!


Blachy:

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.


Płyty faliste:

Budynki w gospodarstwach rolnych powinny być funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Przy ich budowie i remontach najbardziej istotną kwestią jest zastosowanie sprawdzonych rozwiązań oraz właściwych materiałów. Właśnie dlatego system dachowy EuroFala jest od wielu lat powszechnie stosowanym materiałem budowlanym w rolnictwie. Włókno-cementowe płyty faliste Cembrit EuroFala W130-9 (B59) idealnie pasują na budynki znajdujące się w gospodarstwach rolnych. Ich format i kształt są najczęściej wybierane w Polsce przez właścicieli gospodarstw rolnych zajmujących się uprawą roślin oraz hodowlą zwierząt. Płyty faliste EuroFala znajdują zastosowanie również na budynkach modernizowanych lub remontowanych. Wiele istniejących budynków wybudowanych w latach 1960-90 posiada dachy, które wymagają wymiany pokrycia. System dachowy EuroFala został tak zaprojektowany, aby jego wykorzystanie w takich przypadkach było optymalne. Dlatego posiada podobne formaty, kształty oraz profile, które idealnie pasują na wymianę pokryć starego typu. Płyty EuroFala zostały wyprodukowane z ekologicznego materiału nowej generacji, bezpiecznego dla zdrowia ludzi, o wysokich parametrach wytrzymałościowych.Dachówki:

Dachówka  jedno z najstarszych i zarazem najcięższych pokryć dachowych stosowanych w tradycyjnym budownictwie. Są one niepalne i bardzo odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Mają niewielką nasiąkliwość- 2% i dużą mrozoodporność. Są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a uderzenia przedmiotami niesionymi przez wiatr zazwyczaj nie powodują żadnych uszkodzeń pokrycia.

 


Cegły Płytki:

Trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie płytki oraz cegła klinkierowa jest doskonałym materiałem wykończeniowym do elewacji domów.


Izolacja:

Właściwa izolacja cieplna to podstawowy warunek, jaki należy spelnić, aby dom był przyjazny dla środowiska i energooszczędny.


Akcesoria:

W naszej ofercie są akcesoria które mają zastosowanie w obrębie całego dachu - kalenica, okap, komin, kosz.


Płyty warstwowe:

Płyty warstwowe dachowe stosowane są zwłaszcza w budownictwie halowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.


Gonty papy:

W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment gontów i pap.